Androlog prywatnie w Warszawie – Macromedica

 Lekarz androlog- Macromedica

Lekarz androlog- Macromedica

Czym zajmuje się androlog?

Androlog to lekarz, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń męskiego układu rozrodczego. 

Konsultacja andrologiczna – kiedy warto zgłosić się androloga?

Do androloga może zgłosić się mężczyzna od 18. roku życia, gdy zauważy któryś z poniższych objawów:

  • niepłodność (niemożność zajścia w ciążę w okresie roku częstych stosunków seksualnych przy braku stosowania antykoncepcji),
  • zaburzenia erekcji,
  • przedwczesny wytrysk,
  • niepokojące zgrubienia na jądrach czy mosznie,
  • ból lub obrzęk w okolicy narządów płciowych,
  • objawy andropauzy,
  • dysfunkcje i zaburzenia seksualne,
  • nieprawidłowości związane z dojrzewaniem.


Lekarz androlog Warszawa – konsultacja andrologiczna

W ramach specjalizacji oferujemy Państwu specjalistę zajmującego się leczeniem andrologicznym.

 

dobry androlog – Lek. Agnieszka Chomicz

Gdyby Państwo zastanawiali się czy odwiedzić Panią Doktor… nie warto się zastanawiać. Wyjątkowa dbałość o pacjenta. Pani Doktor – dziękuję !..
Moja pierwsza w życiu profilaktyczna wizyta u urologa. Polecam każdemu Panią doktor Agnieszkę. Pełen profesjonalizm, rzetelne odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Doktor Agnieszka Chomicz jest doświadczonym specjalistą. Wykładowca, autor doniesień i publikacji naukowych oraz redaktor w oficjalnym dwumiesięczniku Polskiego Towarzystwa Urologicznego- „Przeglądzie Urologicznym”.
W naszej placówce zajmuje się konsultacjami urologicznymi i andrologicznymi z zakresu specjalizacji oraz wykonuje USG. 

 

Szanowni Państwo
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Uprzejmie informujemy iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską , co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu w godzinach pracy placówki. Poza godzinami pracy Centrum do części lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.

Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.

Serdecznie zapraszamy

Obrazowanie ultrasonograficzne, powszechniej znane jako badanie USG, jest jednym z najczęściej wykonywanych typów badań, pozwalających jednocześnie dość dokładnie określić faktyczny stan badanego narządu. Badanie możliwe jest dzięki falom ultradźwiękowym, wysyłanym przez specjalistyczna aparaturę, które odbijając się od tkanek i struktur ciała, budują ich obraz widoczny na monitorze aparatu do USG. Obrazowanie ultrasonograficzne wykonywane jest przez lekarza. Należy do badań bezbolesnych nieinwazyjnych. Dzięki USG badać można wiele narządów, również jamę brzuszną wraz z narządami układu moczowego, jednak w tym przypadku pacjent powinien się do niego odpowiednio przygotować.Już na dzień przed badaniem USG jamy brzusznej pacjent powinien zrezygnować z ciężkich pokarmów, oczywiście na rzecz tych lekkostrawnych.Warto także zażyć środek eliminujący nadmiar powietrza z przewodu pokarmowego, dostępny w aptece bez recepty.

6 godzin przed obrazowaniem ultrasonograficznym jamy brzusznej pacjent nie może już nic zjeść, a jedyny płyn, jak powinien przyswajać to naturalna, niegazowana woda. Niewskazane jest też palenie papierosów i żucie gumy.

Jeżeli przeprowadzone ma być badanie układu moczowego i prostaty należy zgłosić się na nie z wypełnionym pęcherzem moczowym. Przez ok 2 godz. przed badaniem należy wypić około 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej i nie oddawać moczu.

 

 

 

Umów się na wizytę