Dietetyk w Warszawie – porady i konsultacje

 Dietetyka - porady dietetyczne - Macromedica

Dietetyka - porady dietetyczne - Macromedica

Czym zajmuje się dietetyk?

Dietetyk zajmuje się doborem odpowiedniej diety biorąc pod uwagę schorzenia zdrowotne, preferencje żywieniowe oraz oczekiwany efekt. 

Kiedy warto zgłosić się do dietetyka?

Zgłoszenie się do dietetyka jest dobrym pomysłem nie tylko jeżeli chcemy zrzucić kilka kilogramów. Chęć przybrania na wadze, alergie pokarmowe, czy po prostu chęć zmiany nawyków żywieniowych również będzie dobrym powodem do umówienia wizyty na poradę do dietetyka. 

Dietetyk Warszawa

W naszym Centrum Medycznym Macromedica oferujemy konsultacje/porady dietetyka:

mgr Jolanta Jankowska 

Mgr Jolanta Jankowska w ramach porad dietetycznych oferuje konsultacje żywieniowe, poradnictwo żywieniowe, analizę składu ciała, układanie planów żywieniowych. 

Pierwsza wizyta u naszego dietetyka polega na wykonaniu analizy składu ciała, przed którą należy być na czczo lub ostatni posiłek spożyć na 4 godziny przed planowaną wizytą. Godzinę przed wizytą nie należy już spożywać żadnych napojów, a przed samym wejściem do gabinetu powinno się opróżnić pęcherz. 

Zainteresowanych prywatną wizytą u dietetyka w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Macromedica. 

Szanowni Państwo
Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica/ opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości , w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.

Szanowni Państwo
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Uprzejmie informujemy iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską , co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu w godzinach pracy placówki. Poza godzinami pracy Centrum do części lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.

Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00.

Serdecznie zapraszamy

Umów się na wizytę


Mgr Jolanta Jankowska

Mgr Jolanta Jankowska

Specjalista dietetyki

- konsultacje dietetyczne
- poradnictwo żywieniowe
- układanie indywidualnych planów żywieniowych dla osób zdrowych oraz z chorobami dietozależnymi
- profesjonalna analiza składu ciała


Dowiedz się więcej...