Choroby wewnętrzne

 Lekarz Internista - Macromedica

Lekarz Internista - Macromedica

 

Lekarz internista pełni ważną rolę w naszym codziennym życiu. Nawet, jeżeli z jego usług korzystamy sporadycznie, to dobrze jest mieć świadomość, że piecze nad zdrowiem naszym i naszych bliskich, pełni wykwalifikowany i zaangażowany specjalista.

Wybór internisty Macromedica Warszawa to pewność, że otrzymacie Państwo należytą opiekę, skrupulatną diagnostykę i właściwą ścieżkę kuracji oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Każdy Pacjent traktowany jest u nas indywidualnie i z należytym zaangażowaniem w historię jego choroby.

Lekarz Internista – prywatnie

Gwarantujemy Państwu krótkie terminy oczekiwania na wizytę, przystępne ceny oraz życzliwy personel. Przychodnia Macromedica jest miejscem, w którym mimo stresu, związanego z problemami zdrowotnymi, każde spotkanie ze specjalista przebiega w serdecznej i przyjaznej atmosferze.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem oferowanych przez nas świadczeń medycznych oraz do kontaktu w celu umówienia pierwszej lub kolejnej wizyty.

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica