Neurolog dziecięcy w Warszawie – Macromedica


Neurologia dziecięca - Macromedica
Neurologia dziecięca – Macromedica

 

Czym zajmuje się neurologia dziecięca?

Neurolog dziecięcy w CM Macromedica zajmuje się jedynie konsultacjami z zakresu specjalizacji. W trakcie wizyty sprawdza m.in. podstawowe odruchy motoryczne dziecka, jego koordynację ruchową i reakcję na bodźce. Nie wykonujemy badań do których potrzebny jest specjalistyczny sprzęt np. EEG, rentgen czy tomografia. 

Kiedy warto przyjść z dzieckiem do neurologa

dziecięcego?

Do neurologa dziecięcego warto zgłosić się, jeżeli zauważają Państwo niepokojące objawy takie jak:

  • asymetria ciała
  • zaburzenia ruchowe
  • problemy z jedzeniem 
  • prężenie, wyginanie ciała podczas leczenia 
  • zaciskanie pięści, chowanie kciuka
  • tiki nerwowe
  • brak kontaktu wzrokowego
  • problemy z koncentracją i pamięcią 

Lekarz neurolog dziecięcy 

W ramach specjalizacji oferujemy Państwu doświadczonego neurologa dziecięcego

Lek. Magdalena Kaczorowska- Frontczak 

Pani doktor to wspaniały lekarz. Zaangażowanie i podejście do małego pacjenta na najwyższym poziomie. Prawie 3 miesięczna córka nie uśmiecha się do obcych osób, a na wizycie uśmiech był od ucha do ucha, nawet „pogadała” z Panią doktor 🙂 córka dokładnie przebadana, wszystkie informacje i zalecenia bardzo dobrze przekazane. Pani doktor zdecydowanie jest lekarzem z powołania. Polecam z całego serca.

Specjalista neurologii dziecięcej Magdalena Kaczorowska- Frontczak sprawuje kompleksową opiekę nad dziećmi od pierwszych miesięcy życia aż do pełnoletności. Jej empatyczne podejścia sprawia, że dzieci z wizyt wychodzą uśmiechnięte, a rodzice uspokojeni. W razie potrzeby Pani Doktor może wystawić skierowanie na dodatkowe badania, których nie wykonujemy np. EEG głowy. 

Przygotowanie do wizyty z dzieckiem 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pacjent niepełnoletni (do ukończenia 18 roku życia) musi przyjść na wizytę z rodzicem lub prawnym opiekunem. W przeciwnym razie wizyta nie będzie mogła się odbyć. 

Ponadto, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, prosimy, aby dziecku na wizycie towarzyszył tylko jeden rodzic.

Szanowni Państwo
Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica/ opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości , w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.
Szanowni Państwo
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Uprzejmie informujemy iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską , co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu w godzinach pracy placówki. Poza godzinami pracy Centrum do części lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.

Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00.

Serdecznie zapraszamy