Neurolog dziecięcy w Warszawie – Macromedica

Neurologia dziecięca - Macromedica

Neurologia dziecięca – Macromedica

Czym zajmuje się neurologia dziecięca?

Neurolog dziecięcy w CM Macromedica zajmuje się jedynie konsultacjami z zakresu specjalizacji. W trakcie wizyty sprawdza m.in. podstawowe odruchy motoryczne dziecka, jego koordynację ruchową i reakcję na bodźce. Nie wykonujemy badań do których potrzebny jest specjalistyczny sprzęt np. EEG, rentgen czy tomografia. 

 

Kiedy warto przyjść z dzieckiem do neurologa

dziecięcego?

Do neurologa dziecięcego warto zgłosić się, jeżeli zauważają Państwo niepokojące objawy takie jak:

  • asymetria ciała
  • zaburzenia ruchowe
  • problemy z jedzeniem 
  • prężenie, wyginanie ciała podczas leczenia 
  • zaciskanie pięści, chowanie kciuka
  • tiki nerwowe
  • brak kontaktu wzrokowego
  • problemy z koncentracją i pamięcią 

 

Lekarz neurolog dziecięcy 

W ramach specjalizacji oferujemy Państwu doświadczonego neurologa dziecięcego

Lek. Milena Franckiewicz

Pani Doktor to przesympatyczna kobieta z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Nigdzie sie nie spieszyla, wszystko dokładnie wytłumaczyła.

Wyjątkowo profesjonalne podejście i skrupulatność Pani Doktor spowodowała, że w krótkim czasie ustalona została ścieżka leczenia dziecka, co w warunkach NFZ zajęło by przynajmniej 2 lata. Wszytko w sposób bardzo jasny i zrozumiały dla laika wytłumaczone i opisane. Podejście do dzieci również zasługuje na najwyższą ocenę. Nie każdy potrafi tak wspaniale współpracować z małymi pacjentami. Polecam szczególnie jeśli zależy Wam na zdrowiu Waszych pociech. Na pewno wrócę jeśli zajdzie taka potrzeba. I będę również polecał innym Panią Doktor.

Specjalista neurologii dziecięcej Milena Franckiewicz sprawuje kompleksową opiekę nad dziećmi od pierwszych miesięcy życia aż do pełnoletności. Jej empatyczne podejścia sprawia, że dzieci z wizyt wychodzą uśmiechnięte, a rodzice uspokojeni. 

 

Przygotowanie do wizyty z dzieckiem 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pacjent niepełnoletni (do ukończenia 18 roku życia) musi przyjść na wizytę z rodzicem lub prawnym opiekunem. W przeciwnym razie wizyta nie będzie mogła się odbyć. 

Szanowni Państwo,
zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica / opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości, w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Uprzejmie informujemy, iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań, aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak wykazujemy się indywidualnym podejściem, a każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską, co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.
Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu, 784 000 159 oraz 22 841 06 79, w godzinach pracy placówki.
Poza godzinami pracy Centrum do większości lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.
 
Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.
Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.
 
Serdecznie zapraszamy

Zobacz artykuły: