Lekarz w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Dodatkowo pełni dyżury medyczne w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie.
Uczestniczył w klinicznym stażu zagranicznym w Chelsea & Westminster Hospital w Londynie. 
W swojej praktyce lekarskiej prowadzi ciąże fizjologiczne oraz powikłane , wykonuje badania USG położnicze i ginekologiczne. 
Zajmuje się poradnictwem antykoncepcyjnym oraz okołomenopauzalnym. 
Lekarz Posiada certyfikat IOTA (ultrasonograficzna ocena jajników), jest w trakcie zdobywania certyfikatu FMF oraz USG PTGIP. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa. 
Regularnie uczestniczy w medycznych konferencjach naukowych krajowych oraz zagranicznych.

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica