Neurolog lek. med. Magdalena Kaczorowska – Frontczak

Specjalista neurologii dziecięcej

Specjalista II stopnia w Neurologii Dziecięcej. Specjalista II stopnia w Pediatrii

Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując od 2003 roku w Klinice Neurologii i Epileptologii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych.

Brała udział w międzynarodowych szkoleniach organizowanych przez Międzynarodową Ligę Przeciwpadaczkową (ILAE) oraz seminariach medycznych American Austrian Foundation z zakresu neurologii dziecięcej. Ma ukończone szkolenie w zakresie interpretacji zapisów elektroencefalograficznych.
Wybrane ukończone szkolenia:
ILAE VIREPA EEG in the diagnosis & management of epilepsy (2016)
Dianalund Summer School on EEG and Epilepsy (2012)
CHOP Pediatric Neurology Seminar (2007)
ILAE Bridging Basic With Clinical Epileptology (2005)

Jest autorką licznych publikacji naukowych np.

– Kaczorowska Magdalena, Badania diagnostyczne w padaczce. W: Padaczka i inne zaburzenia napadowe u dzieci. Warszawa : Medical Tribune Polska, 2013, s. 51-65
– Kaczorowska Magdalena, Aspekty neuropsychologiczne padaczki. W: Padaczka i inne zaburzenia napadowe u dzieci. Warszawa : Medical Tribune Polska, 2013, s. 96-103
– Kaczorowska Magdalena, Inne metody leczenia padaczki. W: Padaczka i inne zaburzenia napadowe u dzieci. Warszawa : Medical Tribune Polska, 2013, s. 80-89

Wybrane leczone choroby:

  • padaczka dziecięca
  • mózgowe porażenie dziecięce
  • nieprawidłowe napięcie mięśniowe
  • bóle głowy u dzieci
  • zaburzenia rozwojowe
  • zaburzenia mowy
  • zaburzenia snu

W Centrum Medycznym Macromedica przyjmuje pacjentów w wieku 0-18 lat.

Profil w portalu ZnanyLekarz

Szanowni Państwo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica/ opiekuna prawnego, w celu wyrażenia  na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.

Umów się na wizytę


Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica