Laryngolog lek.med. Marika Jabłonowska

lekarz laryngolog

Udzielam porad laryngologicznych z zakresu chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani i innych chorób głowy i szyi.

Na co dzień związana jestem z Kliniką Otorynolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Czerniakowskim przy ul. Stępińskiej 19/25 w Warszawie, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne z otolaryngologii. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i odbyłam szereg staży z dziedziny laryngologii i dziedzin pokrewnych. Brałam udział w sympozjach, kongresach laryngologicznych w kraju i za granicą.

Podczas wizyty staram się zawsze szczegółowo wyjaśnić problem zdrowotny i dokładnie tłumaczę sposób leczenia.

Przyjmuję dorosłych i dzieci od 3. roku życia. Mam dobry kontakt z małymi pacjentami.

Udzielam konsultacji także w języku angielskim.

Profil w portalu ZnanyLekarz

Umów się na wizytę

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica