Specjalista ginekologii i położnictwa
W 2010 roku ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny.
Od 2011 roku nieprzerwanie pracuję w Szpitala Specjalistycznego “Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej-Zakurzonej.
W 2018 roku zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty ginekologa-położnika.
Posiadam szerokie doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i w poradnictwie ambulatoryjnym. Interesuje mnie diagnostyka i leczenie niepłodności . Mam doświadczenie w opiece nad ciążą o przebiegu fizjologicznym jak i patologicznym. Codzienne praktykowanie w szpitalu Ginekologiczno-Położniczym pozwala mi również na pełna opiekę ginekologiczna nad pacjentka.
Wykonuję pełen zakres badań USG ginekologiczno-położniczych. Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego – PTU oraz Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego – SU PTG.

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica