Prywatny lekarz Radiolog – Macromedica Warszawa Mokotów

Lekarz radiolog - MacromedicaLekarz radiolog – Macromedica

Co to jest radiologia i czym zajmuje się radiolog?

Radiolog zajmuje się techniką obrazowania narządów, jego praca umożliwia właściwe diagnozowanie chorób oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia. Po wykonaniu obrazowania medycznego radiolog potrafi wskazać, w którym miejscu w ciele zaszły niepokojące zmiany, dokonuje również ich pomiarów. Radiolog sporządza dokładny opis wykonanego badania, stawia diagnozę i opisuje leczenie.

Kiedy warto zgłosić się do lekarza radiologa?

Do radiologa najczęściej odsyła pacjenta inny lekarz. Może skierować go do niego internista, którego niepokoją symptomy zgłaszane przez pacjenta. Może również skierować go neurolog (np. w przypadku bólów głowy o nieznanym pochodzeniu) czy ginekolog. Na badanie należy się udać, jeśli zauważymy niepokojące zmiany w naszym ciele, np. guzki lub odczuwamy dyskomfort związany z bólem w ciele. Badanie USG w naszej przychodni nie wymaga skierowania.

Jak wygląda wizyta u radiologa?

Wstępnie lekarz zbiera wywiad od pacjenta, by stwierdzić, czy nie ma przeciwwskazania do badania, sprawdza wyniki przyniesionych przez nas aktualnych badań obrazowych i diagnostycznych, a następnie przystępuje do wykonania badania.
Po dokładnym dokonaniu pomiarów i przeanalizowaniu wyników badania, radiolog może postawić wstępną diagnozę, a następnie odesłać pacjenta do specjalisty, który potwierdzi lub wykluczy tę diagnozę i wskaże kierunek dalszego ewentualnego leczenia.

 

Lekarz radiolog w Warszawie – konsultacja radiologiczna z USG

W ramach specjalizacji oferujemy Państwu doświadczonego specjalistę radiologa, który wykonuje badania USG zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom.

 

Lek. Jacek Naumiuk

Pan Doktor nieprawdopodobnie wprost cierpliwy, wszystko tłumaczy szalenie dokładnie. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Polecam Pana doktora. Badanie przeprowadzone delikatnie, spokojnie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Atmosfera w gabinecie bardzo pozytywna.

Pan doktor przyjął mojego synka 4 letniego . Wspaniały, przemiły lekarz. Dużo czasu poświęcił na badanie,(usg jamy brzusznej) sprawdził również inne narządy. Odpowiedział na wszystkie pytania. Super kontakt z dziećmi. Osobiście bardzo polecam Pana doktora i mój Syn też 🙂

 

 

Szanowni Państwo,
Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica / opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości, w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Uprzejmie informujemy, iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań, aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak wykazujemy się indywidualnym podejściem, a każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską, co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu, 784 000 159 oraz 22 841 06 79, w godzinach pracy placówki.
Poza godzinami pracy Centrum do większości lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.

Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.

Serdecznie zapraszamy