Psychiatra dziecięcy

 Psychiatra dziecięcy - Macromedica

Psychiatra dziecięcy - Macromedica

 

Rozpoznanie problemów natury psychicznej u dzieci jest trudniejsze, niż bywa to z osobami dorosłymi. U dzieci bowiem układ nerwowy, w tym dojrzałość emocjonalna dopiero się rozwijają. Nie każde dziecko potrafi radzić sobie z sytuacjami stresowymi, a czasami bywa, że silne przeżycia mogą wywołać traumę, jeżeli w porę nie zostaną podjęte odpowiednie działania.

Lekarz psychiatra dla dzieci

Jeżeli dziecko jest nerwowe, ma problemy z koncentracją, osiąga złe wyniki w szkole, nie ma apetytu, moczy się w nocy lub zauważają Państwo inne, niepokojące zachowania, zapraszamy do kontaktu z psychiatrą dziecięcym Centrum Medycznego Macromedica Warszawa.

Nasz specjalista, lek. Med. Inga Mazurek, to osoba z wieloletnim doświadczeniem i podejściem odpowiednim do specyfiki przypadku, jakim jest dziecięca wrażliwość. Podczas wizyty przeprowadzi diagnozę, która pozwolą na identyfikację problemu oraz podjęcie właściwej terapii.

Psychiatra dziecięcy

Nie musicie się Państwo obawiać o odległe terminy. Zapewniamy także przyjemną atmosferę, która pozwoli zminimalizować stres, jakim niewątpliwie jest wizyta u specjalisty.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym.