O nas

 

Centrum Medyczne Macromedica to miejsce, gdzie zdrowie i komfort każdego pacjenta jest zawsze priorytetem. Naszą misją jest niesienie pomocy medycznej na najwyższym poziomie, przy jednoczesnej życzliwości i serdeczności ze strony naszego personelu. Zapewniamy Państwu profesjonalną i rzetelną pomoc lekarzy wielu specjalizacji, a także psychoterapeutów, dietetyka i fizjoterapeuty. Bez kolejek i w dogodnych terminach.

Oferujemy także szeroki zakres badań ultrasonograficznych, wykonywanych za pomocą nowoczesnych i profesjonalnych aparatów.

Co nas wyróżnia? Etyka zawodowa.

Każdy pacjent jest dla nas równie ważny, dlatego za każdego pacjenta czujemy się równie odpowiedzialni. Szanujemy i doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, a nasi lekarze dokładają największych starań, aby zadbać o zdrowie wszystkich, którzy korzystają z naszych usług.

Wszystkie wizyty w Centrum Medycznym Macromedica, odbywają się w przyjaznej  i serdecznej atmosferze, a dogodna lokalizacja pozwala do nas dotrzeć z każdej części Warszawy.

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica