Seksuologia – lekarz seksuolog w Warszawie

 Lekarz psychiatra - Macromedica

Lekarz psychiatra - Macromedica

Czym zajmuje się seksuologia?

Seksuolog to specjalista z dziedziny seksuologii, do którego powinny zgłaszać się osoby cierpiące na zaburzenia erekcji, brak orgazmu lub przedwczesny wytrysk. Seksuolog to specjalista, do którego warto się udać w przypadku bolesnych stosunków, pochwicy i innych problemów seksualnych.

Do seksuologa zgłaszać się mogą nie tylko osoby mające problemy z osiągnięciem satysfakcjonującego współżycia seksualnego.Seksuolog to specjalista, do którego udać się może każdy, kogo dotyczą problemy z płcią, tożsamością seksualną oraz preferencjami seksualnymi. Seksuolog zajmuje się nie tylko wskazaniem ewentualnych fizjologicznych przyczyn problemów z pożyciem, lecz także pracą z pacjentem nad oswojeniem jego seksualności. Szczególnie pomocny w tym drugim aspekcie może się okazać psycholog seksuolog.

Kiedy udać się do lekarza seksuologa?

Do seksuologa warto udać się jeżeli odczuwamy któryś z poniższych objawów:

  • brak orgazmu lub problemy z jego osiągnięciem,
  • brak akceptacji swojej orientacji seksualnej, problemy z tożsamością płciową,
  • obniżone libido, utrata potrzeb seksualnych,
  • problemy z odbyciem stosunku seksualnego,
  • zaburzenia erekcji, zaburzenia wytrysku,
  • odczuwanie nadmiernej potrzeby masturbacji,
  • trudności z oceną swojej satysfakcji seksualnej.

Lekarz seksuolog

W ramach specjalizacji seksuologii nasze Centrum Medyczne w Warszawie oferuje Państwu prywatnych specjalistów.

Prof. dr hab. n. med. Józef Andrzej Haczyński

Dałabym i 10 gwiazdek, ale nie ma takiej możliwości.
Wspaniały lekarz, który dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy po prostu wie co robi.
Odpowiednia atmosfera wizyty bardzo ułatwiająca rozmowę na delikatne tematy. Już pierwsza konsultacja uświadomiła partnerowi, że problem jest do rozwiązania, co zdecydowanie poprawiło ogólny nastrój i nastawienie do życia. Efekty leczenia widoczne praktycznie z dnia na dzień.
Nie zwlekajcie Panowie, naprawdę nie ma czego się wstydzić ani bać.

Prof. dr hab. n. med. Józef Haczyński jest doświadczonym specjalistą z zakresu seksuologii. Swoim pacjentom poświęca maksimum swojej uwagi i dyskrecję.

Lek. Jarosław Lenartowicz

Uważam, że nie mogłem trafić do lepszego specjalisty. Lekarz z powołania. Każdorazowo rzeczowe i profesjonalne wizyty, bez stresu i nerwów. Zlecono niezbędne badania, przedstawiono dalsze leczenie. Pod opieką doktora Lenartowicza czuję się zaopiekowany i wiem, że rozwiążemy mój problem.

Doktor Lenartowicz to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, którego cechuje ogromna empatia.

 

Zainteresowanych prywatną wizytą u lekarza seksuologa w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Macromedica.

Szanowni Państwo
Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica/ opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości , w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.
Szanowni Państwo
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Uprzejmie informujemy iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską , co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu w godzinach pracy placówki. Poza godzinami pracy Centrum do części lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.

Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00.

Serdecznie zapraszamy

Umów się na wizytę


Dr n. med. Robert Kulhawik

Dr n. med. Robert Kulhawik

Specjalista położnictwa i ginekologii, Seksuolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Doktor n. med. Robert Kulhawik to specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii, seksuologii i ginekologii estetycznej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.


Dowiedz się więcej...