Chirurg ogólny w Warszawie

 Chirurgia ogólna - Macromedica

Chirurgia ogólna - Macromedica

Czym zajmuje się lekarz chirurgii ogólnej?

W CM Macromedica lekarz chirurgii ogólnej zajmuje się konsultacjami z zakresu chirurgii oraz wykonywaniem badań USG.

Kiedy warto zgłosić się do lekarza chirurgii ogólnej?

Na konsultacje do chirurga ogólnego warto udać się przed planowaną operacją lub już po zabiegu, w celu ocenienia stanu Pacjenta.

W naszej placówce nie są wykonywane żadne zabiegi z zakresu chirurgii.

Badania USG

Badania USG np. USG jamy brzusznej, powinny być wykonywane profilaktycznie, co kilka miesięcy lub lat, w celu wczesnego wykrycia niepokojących zmian.

Lekarz chirurg ogólny z Warszawy

Dr n. med. Marek Wroński

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Pan doktor jest niezwykle skupiony i uważny, co budzi ufność i pozwala wierzyć w celność diagnozy. Komentarze są zwięzłe i zrozumiałe, zaś spokój i opanowanie doktora daje komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa.

Wizyty u tego lekarza zawsze odbywają się w przyjaznej atmosferze, co daje Pacjentowi komfort psychiczny i pewność, że jest w odpowiednich rękach. Dr Wroński nigdy nie zostawia Pacjenta z niewyjaśnionymi kwestiami i wątpliwościami. Odpowiada dokładnie na każde pytanie, poświęcając problemowi maksimum swojej uwagi.

Dr n. med. Marek Wroński wykonuje badania USG:

  • USG jamy brzusznej
  • USG tarczycy
  • USG węzłów chłonnych
  • USG piersi

Zainteresowanych prywatną wizytą u chirurga w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Macromedica.

Szanowni Państwo
Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica/ opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości , w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.
Szanowni Państwo
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Uprzejmie informujemy iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską , co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu w godzinach pracy placówki. Poza godzinami pracy Centrum do części lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.

Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00.

Serdecznie zapraszamy

 

Zobacz artykuły:

Umów się na wizytę