Psychiatria

 Lekarz psychiatra - Macromedica

Lekarz psychiatra - Macromedica

 

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w problemach natury psychicznej zapraszamy na wizytę do naszych specjalistów. Nasz zespół to zarówno doświadczeni psychiatrzy osób dorosłych jak i dzieci i młodzieży. Wspiera ich zespół psychoterapeutów również pracujących z dorosłymi oraz z dziećmi.

W Centrum Medycznym Macromedica możecie Państwo liczyć na indywidualne i profesjonalne podejście personelu, a to znacząco wpływa na szybkość pokonywania problemów psychicznych.

Lekarz psychiatra – prywatnie

W naszej placówce leczymy:

  • depresję i inne zaburzenia nastroju
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia funkcji poznawczych
  • inne problemy o podłożu psychiatrycznym

Wiemy ,że wizyty u specjalistów mogą być stresujące, dlatego szczególnie dbamy o komfort naszych pacjentów i zapewniamy podwyższone standardy.

Korzystając z naszych usług, zawsze możecie Państwo liczyć na życzliwą i pełną empatii oraz zrozumienia atmosferę.

Zapraszamy do umówienia wizyty już dziś.

Polecamy artykuły:

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica