Lekarz psychiatra w Warszawie prywatnie

 Lekarz psychiatra - Macromedica

Lekarz psychiatra - Macromedica

Czym zajmuje się psychiatra?

Lekarz psychiatra zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń psychicznych. Pomaga radzić sobie z ich objawami i dobiera odpowiednią ścieżkę leczenia.

Kiedy udać się do lekarza psychiatry?

Do psychiatry warto udać się jeżeli odczuwamy któryś z poniższych objawów:

 • permanentne uczucie zmęczenia 
 • bezsenność
 • poczucie braku energii życiowej
 • ciągły lęk i niepokój
 • epizody lęku napadowego 
 • problemy z koncentracja
 • unikanie kontaktów z innymi ludźmi 
 • urojenia 
 • rozkojarzenie
 • natłok myśli
 • duże wahania nastroju 

Lekarz psychiatra 

W ramach specjalizacji psychiatrii nasze Centrum Medyczne w Warszawie oferuje Państwu prywatnych specjalistów.

Lek. Ewa Paszkowska

Z różnych moich doświadczeń z psychiatrami, pani doktor zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. Nie chcę klepać formułek, wszyscy je piszą. Ja napiszę, że pierwszy raz miałem wrażenie rozmowy z kimś na ludzkiej, a nie lekarskiej płaszczyźnie. I już na pierwszej wizycie powiedziała coś, co mi bardzo pomogło. Polecam!

Doktor Paszkowska jest doświadczonym specjalistą z zakresu psychiatrii. Swoim pacjentom poświęca maksimum swojej uwagi, a jej empatia sprawia, że pacjent czuje się zaopiekowany i wie, że jest w najlepszych rękach. Specjalista psychiatrii Ewa Paszkowska robi co w jej mocy aby pacjent poczuł się lepiej i uwierzył, że jego sytuację życiową można polepszyć. 

Lek. Jarosław Lenartowicz

Uważam, że nie mogłem trafić do lepszego specjalisty. Lekarz z powołania. Każdorazowo rzeczowe i profesjonalne wizyty, bez stresu i nerwów. Zlecono niezbędne badania, przedstawiono dalsze leczenie. Pod opieką doktora Lenartowicza czuję się zaopiekowany i wiem, że rozwiążemy mój problem.

Doktor Lenartowicz to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, którego cechuje ogromna empatia.

 

Zainteresowanych prywatną wizytą u lekarza psychiatry w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Macromedica.

Szanowni Państwo
Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica/ opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości , w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.
Szanowni Państwo
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Uprzejmie informujemy iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską , co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu w godzinach pracy placówki. Poza godzinami pracy Centrum do części lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.

Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00.

Serdecznie zapraszamy

Umów się na wizytę


Lek. Bartosz Koba

Lek. Bartosz Koba

Psychiatra (w trakcie specjalizacji)

Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii i seksuologii. Absolwent kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, staż podyplomowy odbył...


Dowiedz się więcej...