Lekarz ginekolog prywatnie w Warszawie

 Ginekologia - Macromedica

Ginekologia - Macromedica

Czym zajmuje się ginekolog?

Ginekolog zajmuje się monitorowaniem zdrowia kobiecych narządów płciowych. Ginekolog zajmuje się również prowadzeniem kobiet w ciąży oraz wykonywaniem badań profilaktycznych np. cytologii. 

Kiedy warto zgłosić się do ginekologa w Warszawie?

Do ginekologa, regularnie, powinna uczęszczać każda kobieta. Ponadto, niepokojące objawy np. nieregularne lub bolesne miesiączki, również powinny nas skłonić do umówienia wizyty. Dodatkowo każdy z naszych ginekologów zajmuje się prowadzeniem ciąży, dlatego zapraszamy na konsultacje do zlokalizowanego w Warszawie Centrum Medycznego Macromedica przyszłe mamy. Również po urodzeniu należy zgłosić się na wizytę kontrolną, w której lekarze specjaliści z zakresu położnictwa i ginekologii sprawdzą, czy nie występują  niepokojące objawy medyczne.

Regularna konsultacja ginekologiczna – waży element profilaktyki i zdrowia seksualnego

Jednym z istotnych elementów profilaktyki zdrowotnej u kobiet jest regularne (przynajmniej raz w roku) odbywanie wizyt kontrolnych u lekarza ginekologa. Cykliczne badania to odpowiedzialność za własne zdrowie. W celu zwiększenia zadowolenia pacjentek Centrum Medyczne Macromedica zlokalizowane w Warszawie wyposażone jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczno-analityczne. Systematyczne odwiedziny u specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii ginekologicznej pozwalają na wykrycie wielu schorzeń układu rozrodczego (np. zespołu policystycznych jajników, torbiele jajników) oraz stanów zapalnych pochwy spowodowanych infekcjami wirusowymi, bakteryjnymi i grzybiczymi.

Jak wyglądają badanie i konsultacja ginekologiczna?

Elementami rutynowego badania są następujące czynności:

  • wywiad związany z dolegliwościami (np. zaburzenia miesiączkowania), charakterem życia seksualnego, stosowaniem antykoncepcji,
  • oględziny wziernikowe pochwy i szyjki macicy,
  • palpacyjne badanie piersi,
  • ultrasonografia.

W ramach wizyty naszym pacjentkom oferujemy również założenie (usunięcie) wkładki antykoncepcyjnej, analizę drożności jajowodów, USG ciąży oraz badanie cytologiczne. Systematyczna konsultacja ginekologiczna, którą zapewnia Centrum Medyczne Macromedica z Warszawy, pozwala na wykrycie niepokojących objawów mogących zagrażać zdrowiu i życiu, w tym pod kątem chorób nowotworowych. Przykładowo, systematyczne dokonywanie wymazów cytologicznych u kobiet pozwala na wykrycie wczesnych zmian przedrakowych i wdrożenie skutecznego leczenia.

Lekarz ginekolog Warszawa

W ramach specjalizacji Centrum Medyczne Macromedica oferuje prywatnie trzech lekarzy ginekologów. 

Dr n. med. Tomasz Songin

Jestem bardzo szczęśliwa że to właśnie Pan doktor mnie leczy, powodów jest wiele ale najważniejsze to profesjonalizm, empatia, zrozumienie, świetny kontakt z pacjentem, bardzo wysoka kultura osobista, każda wizyta to 100% zaangażowania.

Dodam że bardzo cenię także cudowny spokój jaki panuje podczas całego spotkania.

Lekarz ginekolog jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, który pacjentce poświęca maksimum swojej uwagi. Doktor nauk medycznych, jeden z najlepszych specjalistów od endometriozy w Polsce, poradzi sobie nawet z najcięższymi przypadkami. Każda pacjentka wychodząca z gabinetu czuje się zaopiekowana i spokojna o swój stan zdrowia. Dr Songin konsultuje, wykonuje USG ginekologiczne oraz inne badania z zakresu specjalizacji (np. cytologię, badanie drożności jajowodów i inne).

Lek. Alicja Hoszowska 

W trakcie wizyty Pani Doktor zebrała bardzo szczegółowy wywiad i poświęciła dużo uwagi, aby zdiagnozować mój problem. Udzielała odpowiedzi na szereg moich pytań w zrozumiały dla mnie sposób. Zaproponowała kilka wariantów leczenia. Na koniec wizyty dopytywała czy coś jeszcze jest dla mnie niejasne i czy mam dodatkowe pytania.

Dr Alicja Hoszowska  jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku i lekarzem ginekologiem z powołania. W zrozumiały sposób tłumaczy każdą kwestię i zawsze odpowiada na każde pytanie swoich pacjentek. Swoją wiedzę wykorzystuje w sposób kompleksowy, nie zostawia pacjentek bez rozwiązania ich problemu. Ma również szeroką wiedzę z zakresu endometriozy. Lek. Alicja Hoszowska konsultuje, wykonuje USG ginekologiczne oraz inne badania z zakresu swojej specjalizacji (np. cytologię, badanie drożności jajowodów i inne).

Lek. Agata Mandes

Pani doktor super profesjonalna, empatyczna a przy tym konkretna i rzeczowa, badania przeprowadzone sprawnie. Diagnoza postawiona, objaśniona oraz od razu zaproponowano drogę działania, Szczerze polecam

Lek. Agata Mandes prowadzi swoje wizyty w sposób zwięzły i konkretny. Pacjentki obdarza dużym profesjonalizmem, a jednocześnie opieką, tak, że każda z Pań czuje się zaopiekowana. Dr Mandes – absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie – zajmuje szeregiem problemów, od doboru antykoncepcji, przez badania profilaktyczne, po prowadzenie ciąży. Do dr Mandes można zapisać się na konsultacje, USG ginekologiczne, ale także inne badania z zakresu ginekologii. 

Zainteresowanych prywatną wizytą u lekarza ginekologa w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Macromedica.

dr n. med. Tomasz Songin
wizyta180 zł
wizyta z usg ginekologicznym250 zł
usg ginekologiczne150 zł
cytologia50 zł
cytologia płynna90 zł
usg ciąży do 11 tyg.150 zł
usg ciąży kontrolne180 zł
wizyta i usg ciąży kontrolne250 zł
usg ciąży referencyjne 11-14 tydz200 zł
usg ciąży referencyjne 18-22 tydz i 28-32 tydz250 zł
założenie wkładki antykoncepcyjnej500 zł
badanie drożności jajowodów700 zł
usg ciąży 4D bez oceny anatomii i masy150 zł
wystawienie recepty50 zł
Lek. med. Elżbieta Fajfrowska – Al Ali
wizyta160 zł
wizyta z usg ginekologicznym260 zł
usg ginekologiczne160 zł
usg ciąży do 10 tyg.160 zł
usg ciąży po 10 tyg. z opisem niereferencyjne180 zł
wizyta z usg ciąży po 10 tyg.280 zł
wizyta z usg ciąży podglądowym200 zł
cytologia50 zł
cytologia płynna90 zł
założenie wkładki antykoncepcyjnej400 zł
dr n. med. Agata Mandes
wizyta180 zł
wizyta z usg ginekologicznym250 zł
usg ginekologiczne150 zł
cytologia50 zł
cytologia płynna90 zł
usg ciąży do 11 tyg.150 zł
usg ciąży kontrolne180 zł
usg ciąży referencyjne 11-14 tydz200 zł
usg ciąży referencyjne 18-22 tydz i 28-32 tydz250 zł
założenie wkładki antykoncepcyjnej500 zł
wystawienie recepty50 zł
Umów się na wizytę


Lek. Alicja Hoszowska

Lek. Alicja Hoszowska

Specjalista położnictwa i ginekologii

Specjalista położnictwa i ginekologii. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie oraz...


Dowiedz się więcej...

Lek. Agata Mandes

Lek. Agata Mandes

Specjalista ginekologii i położnictwa

- prowadzenie ciąży
- leczenie chorób ginekologicznych
- usg ginekologiczne
- usg ciąży
- antykoncepcja
- zakładanie wkładek antykoncepcyjnych


Dowiedz się więcej...