Kontakt z przychodnią w Warszawie

Centrum Medyczne Macromedica czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00. W tym czasie do Państwa dyspozycji pozostają dwa numery telefonu pod którymi można umówić wizyty oraz uzyskać potrzebne informacje. Zachęcamy także do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl, lub poprzez formularz kontaktowy. Poza godzinami pracy naszej placówki wizyty do części specjalistów umówić można poprzez portal znanylekarz.pl

Centrum Medyczne Macromedica zlokalizowane jest w jednym ze strategicznych punktów Warszawy, dzięki czemu łatwo i sprawnie można dotrzeć do nas z każdej części miasta oraz jego obrzeży. Serdecznie zapraszamy.

Macromedica Centrum Medyczne

Macromedica Centrum Medyczne

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica