Lekarz ortopeda prywatnie w Warszawie – Macromedica

 Lekarz ortopeda - Macromedica

Lekarz ortopeda - Macromedica

Czym zajmuje się ortopeda?

Lekarz ortopeda specjalizuje się w rozpoznawaniu i leczeniu chorób narządu ruchu, stawów, mięśni i więzadeł.

Jakie schorzenia leczy ortopeda?

Oto schorzenia najczęściej wykrywane u chorych:

 • choroby i wady wrodzone układu kostno-stawowego (wysokie ustawienie łopatki, odwrócona stopa wrodzona, stopa końsko-szpotawa lub wydrążona),
 • zmiany pourazowe (złamania zamknięte i otwarte, skręcenia, zwichnięcia),
 • choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów (choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, bioder, kolan, rąk),
 • choroby stawów (gorączka reumatyczna, reumatoidalne zapalenie stawów, dna moczanowa),
 • choroby metaboliczne tkanki kostnej (osteoporoza),
 • nowotwory – pierwotne i przerzutowe łagodne i złośliwe (kostniak, wyrośl chrzęstno-kostna, mięsak, szkliwiak).

Ortopeda zajmuje się leczeniem wszelkich schorzeń w obrębie bioder, kolan, barków, łokci, kręgosłupa, stóp i nerwów. W Centrum Medycznym Macromedica w Warszawie wykonywane jest także badanie USG narządu ruchu.

Osoby zainteresowanie możliwością skonsultowania się z lekarzem ortopedą prywatnie zachęcamy do wizyty w Centrum Medycznym Macromedica w Warszawie.

Nawet pozornie niewielki uraz może utrudnić poruszanie się lub całkowicie unieruchomić na długi czas. Powrót do normalnego funkcjonowania po kontuzjach także nie bywa łatwy. Często wymagana jest odpowiednia rehabilitacja oraz wsparcie specjalistów.

Jeżeli odczuwacie Państwo skutki przebytego niedawno urazu lub zmagacie się z objawami zwyrodnień układu ruchu, zapraszamy na konsultacje ortopedyczne do specjalistów Macromedica.

Lekarz ortopeda – prywatnie

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Paweł Michalski jest do Państwa dyspozycji oferując swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe oraz kompleksową opiekę, trafną diagnozę i skuteczne leczenie.

Z kolei przy wszelkich schorzeniach kręgosłupa i dolegliwościach z nimi związanych zapraszamy na prywatną konsultację z lekarzem Markiem Rybarczykiem, którego wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie gwarantuje trafną diagnozę i właściwe leczenie.

Ortopedia w Macromedica

W ramach świadczeń ortopedycznych możecie Państwo liczyć na naszą pomoc m.in. w schorzeniach i bólach kręgosłupa, przy stanach zwyrodnieniowych stawu kolanowego czy biodrowego,  ale także np.

 • w przypadku zdiagnozowania zespołu cieśni nadgarstka
 • czy chorobach stawu skokowego.

Każda wizyta u lekarza jest stresująca. Dlatego nasi specjaliści oraz personel tworzą przyjazną atmosferę, zapewniając odpowiednie podejście do pacjenta, wykazując zrozumienie dla jego sytuacji oraz dokładnie omawiając problem, z jakim się mierzy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką w Warszawie w celu umówienia dogodnego terminu wizyty u ortopedy.

lek. med. Paweł Michalski
wizyta150 zł
lek. med. Marek Rybarczyk
wizyta200 zł

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

 • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
 • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
 • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica