Chirurg naczyniowy w Warszawie

 Chirurgia naczyniowa - Macromedica

Chirurgia naczyniowa - Macromedica

 

Schorzenia układu naczyniowego wymagają profesjonalnej diagnostyki i kompleksowego leczenia. Niezależnie od tego, czy dotyczą zmian miażdżycowych, stopy cukrzycowej, żylaków, czy innych powikłań, musi się nimi zająć wykwalifikowany chirurg naczyniowy.

Chirurgia naczyniowa Warszawa

Przychodnia Macromedica z Warszawy oferuje specjalistyczną pomoc w problemach medycznych związanych z układem naczyniowym. Zapewniamy Państwu dogodne terminy wizyt w przystępnych cenach.

Doświadczenie naszych lekarzy oraz nowoczesne metody terapii to pewność, że otrzymacie Państwo wszechstronne wsparcie.

W ramach chirurgii naczyniowej oferujemy:

  • Konsultację z doświadczonym chirurgiem naczyniowym o bogatej praktyce zawodowej,
  • Profesjonalne badania USG żył i tętnic
  • Nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt diagnostyczny

W naszym Centrum Medycznym zapewniamy przyjazną atmosferę podczas wizyty oraz przede wszystkim precyzyjnie dobraną ścieżkę leczenia.

Aby umówić się na konsultację z naszym chirurgiem naczyniowym w najbardziej dogodnym dla siebie terminie, zapraszamy do kontaktu z placówką Macromedica.

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica