Prywatny nefrolog w Warszawie – Macromedica

Co to jest nefrologia?

Nefrologia zajmuje się schorzeniami nerek i układu moczowego.

Kiedy warto udać się do nefrologa?

Warto umówić wizytę u nefrologa, jeżeli zauważamy któreś z tych objawów:

  • krwiomocz,
  • niepokojąca barwa/zapach moczu,
  • ból w trakcie oddawania moczu,
  • wyniki badania ogólnego moczu, które mogłyby sugerować jakąś dolegliwość (np. obecność białka).

Lekarz nefrolog w Warszawie

Centrum Medyczne Macromedica w Warszawie oferuje Państwu dostęp do lekarza specjalizującego się w zakresie nefrologii.

Dr hab. n. med. Joanna Pazik

Dr Joanna Pazik jest moim lekarzem od wielu lat. Profesjonalna, dociekliwa ,bardzo cierpliwa i przede wszystkim życzliwa dla pacjentów. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani doktor. Serdecznie polecam!

Zainteresowanych prywatną wizytą u lekarza nefrologa w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Macromedica.

Szanowni Państwo, Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica / opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości, w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej. Uprzejmie informujemy, iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań, aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak wykazujemy się indywidualnym podejściem, a każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską, co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.
Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu, 784 000 159 oraz 22 841 06 79, w godzinach pracy placówki. Poza godzinami pracy Centrum do większości lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.   Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.  
Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy  
 

Zobacz artykuły: