Neurochirurgia

Prywatny neurochirurg w Warszawie – Macromedica

Co to jest neurochirurgia?

Neurochirurgia zajmuje się schorzeniami i chorobami układu nerwowego. Jest to dziedzina podobna do neurologii, z tą różnicą, że neurochirurg w pracy zazwyczaj wykorzystuje inwazyjne metody leczenia (zabiegi, operacje).

Kiedy warto udać się do neurochirurga?

Warto umówić wizytę u neurochirurga, jeżeli zauważamy któreś z tych objawów:

  • bóle i zawroty głowy,
  • dyskopatia kręgosłupa,
  • niedowłady kończyn,
  • mrowienie kończyn.

Lekarz neurochirurg w Warszawie

Centrum Medyczne Macromedica w Warszawie oferuje Państwu dostęp do lekarza specjalizującego się w zakresie neurochirurgii.

Lek. Katarzyna Wójtowicz

Specjalista neurochirurgii. Wspaniały lekarz, dokładnie wszystko wyjaśnia, bardzo zaangażowana by pomóc pacjentowi. Syn czuł się uspokojony i zaopiekowany. Na wiadomość, że to Pani doktor będzie operowała ucieszył się, bo czuł, że będzie w dobrych rękach i tak było. Po operacji, co może nie jest najważniejsze, ale było miłym zaskoczeniem dla młodego mężczyzny, prawie nie widać blizny. Polecam Panią doktor z całego serca. Jesteśmy również zachwyceni całym personelem kliniki, w której Pani doktor pracuje. Lek. Katarzyna Wójtowicz sprawia, że pacjenci na nowo wierzą, że im schorzeniom można pomóc. Pani Doktor każdemu przypadkowi poświęca maksymalnie dużo uwagi, a przy tym jest empatyczna i stara się, by pacjent podczas wizyty czuł się dobrze.

W naszej placówce nie wykonujemy badań diagnostycznych takich jak np. TK, EEG, RM, MRI.

Zainteresowanych prywatną wizytą u lekarza neurologa w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Macromedica.

Szanowni Państwo Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica/ opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości , w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.
Szanowni Państwo Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej. Uprzejmie informujemy iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską , co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.
Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu w godzinach pracy placówki. Poza godzinami pracy Centrum do części lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”. Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.
Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy