Laboratorium


Próbki w laboratorium

 

W Centrum Medycznym Macromedica w Warszawie funkcjonuje Punkt Pobrań Alab Laboratoria. W swoim zakresie oferuje szeroki zakres badań laboratoryjnych.

Dla pacjentów naszej placówki wydawana jest Karta Stałego Klienta, która gwarantuje rabat na usługi w wysokości 10% już od pierwszego badania. Wystarczy, że skierowanie zostanie wystawione przez jednego z lekarzy naszej przychodni.

Zapewniamy Państwu szybki dostęp do kompleksowej diagnostyki w przystępnych i konkurencyjnych cenach.

Szczegółowe informacje o wykonywanych badaniach oraz ich cenach, uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 22 349 11 51 w godzinach pracy punktu pobrań od poniedziałku do soboty od 7.00 do 12.00.

Życzliwa i serdeczna atmosfera sprawią, że zniknie stres związany z wizytą lekarską. Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy już dziś!

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica