Endokrynolog prywatnie w Warszawie – Macromedica

 Endokrynologia - Macromedica

Endokrynologia - Macromedica

Czym zajmuje się endokrynolog?

Endokrynolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób wynikających z zaburzeń układu dokrewnego. Do gruczołów tego układu zaliczamy: tarczycę, przysadkę mózgową, podwzgórze, przytarczyce, jądra, jajniki, trzustkę oraz nadnercza.

Kiedy warto zgłosić się do endokrynologa?

Warto umówić się do endokrynologa, kiedy zauważymy niepokojące nas objawy, tak jak:

  • wypadanie włosów
  • nadpobudliwość
  • ciągłe zmęczenie
  • nieuzasadniony spadek/ przyrost masy ciała
  • zaburzenia miesiączkowania
  • nadmierne owłosienie
  • uderzenia gorąca
  • uczucie ciągłego zimna
  • mlekotok

Lekarz endokrynolog

W ramach tej specjalizacji oferujemy Państwu dwóch, wykwalifikowanych prywatnych specjalistów.

Lek. Maciej Kołodziej 

Specjalista medycyny nuklearnej, w trakcie specjalizacji z endokrynologii. 

Jestem zadowolona z wizyty.
Przesympatyczny lekarz, rzeczowy i konkretnie odpowiadający na pytania. Dokładnie wytłumaczył dalszy przebieg leczenia. Polecam!

Tak o tym lekarzu wypowiadają się pacjenci. Wnikliwość i rzeczowość dr Kołodzieja sprawia, że pacjent czuje się zaopiekowany i nie zostaje pozostawiony “sam sobie”.

Lek. Maciej Kołodziej ma uprawnienia do wykonywania badania USG tarczycy, a w razie potrzeby może zlecić wykonanie dodatkowych badań (np. badania krwi, biopsja).

Lek. Emilia Musiał

Specjalista endokrynologii. 

Jestem po raz kolejny bardzo zadowolona z wizyty. Przemiła, profesjonalna i dokładna Pani doktor. Udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi na pytania.

Dr Musiał nauczona latami doświadczenia wie, że odpowiednie podejście do pacjenta to podstawa. W trakcie wizyty przeprowadza dokładny wywiad i nie zostawia chorego bez odpowiedzi na jego pytania. W razie potrzeby pacjent dostaje skierowanie na dodatkowe badania.

Zainteresowanych prywatną wizytą u lekarza endokrynologa w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Macromedica.

Umów się na wizytę


Lek. Maciej Kołodziej

Lek. Maciej Kołodziej

Specjalista medycyny nuklearnej, w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie. Obecnie związany jest...


Dowiedz się więcej...