Galeria zdjęć

Przychodnia Macromedica zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Jurija Gagarina 26/U5. To lokalizacja doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta oraz jego obrzeżami, dzięki czemu w łatwy i sprawny sposób możecie Państwo do nas dotrzeć.

Nasza placówka została zaprojektowana w sposób przyjazny każdemu pacjentowi. Estetyczne i przestronne wnętrza, przyjazna i stonowana kolorystyka, nowoczesny sprzęt i przyjazny personel. Te wszystkie czynniki w sposób bezpośredni wpływają na komfort korzystania z usług przychodni medycznej Macromedica.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz bezpośredniej wizyty w Centrum, aby mogli się Państwo sami przekonać, że skorzystanie z naszych usług oznacza dokonanie najlepszego wyboru.

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica