Chirurgia onkologiczna – chirurg onkolog

 Chirurg onkolog - Macromedica

Chirurg onkolog - Macromedica

Czym zajmuje się lekarz chirurgii onkologicznej?

W centrum medycznym Macromedica lekarz chirurgii onkologicznej zajmuje się konsultacjami z zakresu specjalizacji. 

Na terenie naszej przychodni nie są wykonywane żadne zabiegi z zakresu tej specjalizacji. 

Kiedy warto zgłosić się do lekarza chirurgii onkologicznej?

Na konsultację do lekarza chirurgii onkologicznej warto umówić się po zdiagnozowaniu nowotworu lub zauważeniu niepokojących objawów, które mogą wskazywać na nowotwór. 

Lekarz chirurg onkolog

Dr n. med. Marek Wroński

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. 

Przyjemny, kulturalny lekarz chirurg onkolog. Wyszłam z poczuciem, że badanie było dokładnie zrobione, otrzymałam potrzebne informacje i pokrzepienie w stresie. Z chęcią wrócę na kolejne badanie.

Onkologia jest trudną dziedziną, głównie ze względu na fakt przekazywania, nierzadko, złych informacji. Dr Wroński zawdzięcza swoją empatię i podejście, latom praktyki. Wie, jak rozmawiać z Pacjentem, aby ten poczuł się zaopiekowany. 

Zainteresowanych prywatną wizytą u lekarza chirurgii onkologicznej w Warszawie zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Macromedica. 

Szanowni Państwo
Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica/ opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości , w celu wyrażenia na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.

Szanowni Państwo
Uprzejmie prosimy o przybycie na wizytę z dokumentem tożsamości. Jego okazanie przed wizytą jest niezbędne w celu weryfikacji Państwa danych osobowych i prowadzenia dokumentacji medycznej.
Uprzejmie informujemy iż godziny umówionych wizyt są orientacyjne. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań aby wizyta odbyła się dokładnie o zakładanej godzinie. Jednak każdy pacjent wymaga innego czasu poświęconego na poradę lekarską , co może skutkować przesunięciem czasowym. Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

Na wizytę do lekarzy i terapeutów Centrum Medycznego Macromedica najlepiej umówić się telefonicznie w rejestracji Centrum. Dostępne są dwa numery telefonu w godzinach pracy placówki. Poza godzinami pracy Centrum do części lekarzy można umówić wizytę przez portal internetowy „znanylekarz.pl”.

Zapraszamy też do kontaktu mailowego na adres kontakt@macromedica.pl lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00.

Serdecznie zapraszamy