Chirurgia onkologiczna

 Chirurg onkolog - Macromedica

Chirurg onkolog - Macromedica

 

Choroby nowotworowe to trudny, choć niestety powszechny problem. W skutecznym leczeniu tego typu schorzeń kluczowa jest trafna i szybka diagnostyka.

Macromedica Warszawa świadczy usługi chirurgii onkologicznej oferując Państwu dostęp do wykwalifikowanego specjalisty, który pomoże w określeniu i zdiagnozowaniu problemu oraz, w razie potrzeby, zaleci niezbędną kurację lub dodatkowe badania.

Nie warto bagatelizować sygnałów, które wysyła nam nasz organizm. To on wyznacza nam granice swojej wytrzymałości oraz informuje, gdy dzieje się coś nieprawidłowego.

W ramach chirurgii onkologicznej oferujemy:

  • konsultacje lekarza chirurga
  • konsultacje lekarza chirurga onkologa
  • usg jamy brzusznej
  • usg tarczycy i przytarczyc
  • usg węzłów chłonnych
  • usg piersi

Zapraszamy do kontaktu z recepcją naszej placówki, aby już dziś umówić dogodny termin konsultacji z lekarzem.

Umów się na wizytę


Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica