Specjalistka Okulistyki, absolwentka I Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Przyjmuje dzieci od urodzenia do ukończenia 18 roku życia.

  • W swojej praktyce zawodowej przeprowadza diagnostykę i leczenie dzieci w zakresie min.:
  • wad wzroku
  • chorób okresu noworodkowego
  • niedowidzenia
  • zeza

Szczególną uwagę przywiązuje do profilaktyki wad wzroku i higieny pracy przy komputerze u dzieci i młodzieży (ćwiczenia relaksacyjne, ćwiczenia Dennisona). Korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych ( przenośny sprzęt dla maluszków jak lampa szczelinowa, autorefraktometr).

Szanowni Państwo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami przy wizytach osób niepełnoletnich (do ukończenia 18-go roku życia) konieczna jest obecność rodzica/ opiekuna prawnego, w celu wyrażenia  na nią zgody. W przeciwnym razie wizyta nie może się odbyć.

Umów się na wizytę

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica