Profile lekarzy Macromedica

Lek.med. Maciej Byrczak
Profiles

Lek.med. Maciej Byrczak

Lekarz w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dodatkowo pełni dyżury medyczne w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie. Uczestniczył w klinicznym stażu zagranicznym w Chelsea & Westminster Hospital w Londynie.  W swojej praktyce lekarskiej prowadzi ciąże fizjologiczne oraz...

Lek.med. Urszula Jastrzębska
Profiles

Lek.med. Urszula Jastrzębska

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Doświadczenie zawodowe zdobywa w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. W swojej praktyce lekarskiej prowadzi: – kompleksową diagnostykę ginekologiczno-położniczą, – poradnictwo w zakresie antykoncepcji, – leczenie zaburzeń miesiączkowania, – leczenie zaburzeń okresu menopauzy, – profilaktykę nowotworów narządu rodnego. Prowadzi...

Lek.med. Tomasz Kozera
Profiles

Lek.med. Tomasz Kozera

Specjalista ginekologii i położnictwa W 2010 roku ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny. Od 2011 roku nieprzerwanie pracuję w Szpitala Specjalistycznego “Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej-Zakurzonej. W 2018 roku zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty ginekologa-położnika. Posiadam szerokie doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i w poradnictwie ambulatoryjnym. Interesuje mnie diagnostyka i leczenie niepłodności . Mam doświadczenie w...

Lek.med. Agnieszka Szabelska
Profiles

Lek.med. Agnieszka Szabelska

Lekarz specjalista dermatologii i wenerologii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej oraz kurs medycyny anti-aging. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Dermatologicznej Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego im. Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Lek.med. Maciej Kołodziej
Profiles

Lek.med. Maciej Kołodziej

Specjalista medycyny nuklearnej, w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Pracuje w Klinice Endokrynologii i Terapii Izotopowej Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów w Warszawie.

Lek. med. Anna Bortkiewicz
Profiles

Lek. med. Anna Bortkiewicz

specjalista psychiatrii. Posiada duże doświadczenie w leczeniu zaburzeń depresyjnych, lękowych , psychotycznych oraz zaburzeń snu i odżywiania. Przyjmuje osoby dorosłe i młodzież od 16 lat.

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica