Lek. med. Ewa Paszkowska

Specjalista psychiatrii

Specjalista II stopnia w psychiatrii. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywa pełniąc funkcję Kierownika Oddziału Dziennego Zaburzeń Afektywnych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Doświadczenie  zawodowe zdobywała również w Szpitalu Psychiatrycznym Drewnica w Ząbkach a następnie od 2001 do 2006 jako lekarz rezydent w 2 Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracuje z osobami dorosłymi.

W Centrum Medycznym Macromedica Warszawa oferujemy:

  • leczenie depresji i innych zaburzeń nastroju
  • leczenie zaburzeń lękowych
  • leczenie zaburzeń funkcji poznawczych.
  • leczenie innych chorób psychiatrycznych

Profil w portalu ZnanyLekarz

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica