Ortopeda lek. med. Marek Rybarczyk

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Specjalista Ortopedii I Traumatologii Narządu Ruchu.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w Oddziale Neuroortopedii Centrum Rehabilitacji Stocer w Konstancinie.

Specjalizuje się w leczeniu pacjentów ze schorzeniami kręgosłupa, zarówno zachowawczym jak i operacyjnym z użyciem m.in. najnowszych implantów kręgosłupowych takich jak systemy stabilizacji transpedikularnej, międzywyrostkowej, vertebroplastyka oraz stabilizacji przezskórnej.

Brał udział w wielu kursach tematycznych dotyczących chorób kręgosłupa oraz sympozjach naukowych organizowanych przez m.in. European Spine Society, AO- Spine oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa.

Profil w portalu ZnanyLekarz

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica