Podsumowanie Białej Soboty w Macromedica

Podsumowanie Białej Soboty w Macromedica

Dzień otwarty w Macromedica zakończył się pełnym sukcesem. 10 grudnia przeprowadziliśmy bezpłatne badania przesiewowe USG tętnic szyjnych połączone z prelekcją specjalisty chirurgii naczyniowej, który opowiedział o zagrożeniach związanych z chorobami układu naczyniowego.

Dziękujemy Państwu za liczne przybycie.

Biała Sobota była inicjatywą skierowaną zarówno do naszych Pacjentów, jak też osób, które wcześniej nie korzystały z usług Macromedica. Naszym celem było podkreślenie wagi przeprowadzania profilaktycznych badań przesiewowych oraz przekazanie Państwu podstawowej wiedzy podczas wykładu prowadzonego przez chirurga naczyniowego.

W planach mamy już kolejne wydarzenia, o których będziemy Państwa informować.

Pragniemy przypomnieć, że oprócz wykonywania badania USG tętnic szyjnych, wykonujemy także:

  • USG ciąży
  • USG ciąży 3D i 4D
  • USG ginekologiczne
  • USG tarczycy
  • USG Doppler
  • USG jamy brzusznej

Na każde badanie w naszej placówce możecie się Państwo umówić bez zbędnego oczekiwania na wizytę długie tygodnie. U nas możecie Państwo liczyć na profesjonalną diagnostykę, serdeczną atmosferę i indywidualne podejście.

Zachęcamy do wykonywania badań specjalistycznych oraz profilaktycznych w Centrum Medycznym Macromedica. Dziękujemy za Państwa dotychczasowe zaufanie.

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica