Zbadaj się na wiosnę!

Zbadaj się na wiosnę!

Szanowni Pacjenci,

chyba zdecydowana większość z nas, z utęsknieniem czeka na słoneczne dni i całkowite pożegnanie zimy. Wraz z nadejściem wiosny, nie tylko w przyrodzie zachodzi potrzeba wykonania przeglądu i poprawy pozimowej kondycji – również my powinniśmy zadbać o przegląd stanu zdrowia!

Z przyjemnością informujemy, że przy współpracy z  ALAB Laboratoria, przygotowaliśmy profilaktyczną akcję „Zbadaj się na wiosnę”!

W ramach wydarzenia otrzymacie Państwo bezpłatne badanie morfologii krwi oraz 10% zniżki na dowolną konsultację specjalisty Macromedica lub badanie USG.

Jak otrzymać rabat?

  • Wystarczy polubić stronę Macromedica na FB – nasz profil znajduje się TUTAJ
  • W komentarzu pod wpisem dodać komentarz „Dbam o siebie, zbadam się na wiosnę”!
  • Udostępnić wydarzenie swoim znajomym

W wiadomości prywatnej wyślemy indywidualny kod rabatowy, uprawniający do skorzystania z akcji profilaktycznej na poniższych zasadach

Szczegóły akcji:

  • Każdy, kto wraz z kodem rabatowym przyjdzie wykonać badanie w punkcie pobrań ALAB w naszej przychodni, otrzyma bezpłatną morfologię krwi oraz rabat w wysokości 10% na konsultację z dowolnym specjalistą Macromedica lub na wykonanie dowolnego badania USG w naszej placówce
  • Jedna osoba może skorzystać ze zniżki tylko jeden raz
  • Z akcji może skorzystać każdy, kto otrzymał od nas unikalny kod rabatowy sposobem opisanym powyżej
  • Akcja „Zbadaj się na wiosnę” trwać będzie od 21.03.2017 do wyczerpania puli badań

Serdecznie zapraszamy!

Szanowni Pacjenci,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i w trosce o dobro naszych pacjentów i pracowników informujemy ,iż Centrum Medyczne Macromedica wdrożyło procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

JEŻELI:

  • występują u Państwa jakiekolwiek objawy infekcji , w szczególności : gorączka, kaszel, uczucie duszności, bóle mięśniowe, katar, ból gardła, osłabienie, utrata węchu lub smaku ;
  • mieli Państwo bezpośredni kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie;
  • są Państwo objęci kwarantanną ;

 

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny i przesunięcie terminu planowych wizyt u specjalistów.

W momencie umawiania i potwierdzania telefonicznych terminów wizyt nasz personel zada powyższe pytania każdemu z Państwa.

W przypadku zgłoszenia się na wizytę osoby wykazującej niepokojące objawy nie będzie mogła się ona odbyć i zostanie wyznaczony jej nowy termin.

Prosimy o zgłaszanie się do przychodni wyłącznie zapisanych na wizyty pacjentów, bez osób towarzyszących ( z wyjątkiem osób opiekujących się niepełnoletnim dzieckiem lub osobą wymagającą opieki).

Na terenie przychodni prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pacjentów.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zespół Centrum Medycznego Macromedica